Schowek w domu

closet-lights-619383-m

Dzisiaj dużo miejsca poświęcam rzeczom, które nominalnie wypadało, by trzymać gdzieś w jakiś schowku. Wygospodarowanie wolnego miejsca, a następnie aranżacja takiego schowka to mimo wszystko czynności, które muszę wykonać. Dla mnie oryginalne aranżacje nie stanowią dziś problemu bardzo często, bowiem stosuje coś, co pozwoli mi dodać uroku do takiego miejsca. Dlaczego stosuje schowki po to, aby utrzymywać względny porządek to jedna z ważniejszych zasad jakimi się kieruje podczas sprzątania mieszkania.

red-closet-782695-m

Co ciekawe w schowek mogę zamienić nawet niewielkie pomieszczenie gospodarcze liczy się, więc tylko to, aby znajdowało się tam trochę wolnej przestrzeni i nic więcej. Wypadało, by też utrzymywać mimo wszystko w takim schowku odpowiednio poukładane rzeczy. U mnie wszystko nie jest wrzucone na siłę ułożenie rzeczy w takim miejscu jest więc potrzebne, bowiem tylko w taki sposób nie zapanuje tam bałagan.

 

Dlatego odpowiednie zaplanowanie pomieszczenia daje mi przewagę dzięki czemu jestem w stanie utrzymać porządek bez konieczności ciągłego sprzątania w mieszkaniu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply