Drzwi chowane w ścianę. Świetny sposób na oszczędność miejsca !

the-doors-1013911-m

System drzwi chowanych bezpośrednio w ścianę to sposób dzięki któremu udało mi się zagospodarować o wiele więcej wolnej przestrzeni. Wszystko jest możliwe dzięki odpowiedniej optymalizacji. Jest to także szansa na zmianę aranżacji wnętrza, a także zmianę funkcjonalności w zależności od tego jaki efekt tak naprawdę chce uzyskać. System związany z przesuwanymi drzwiami odpowiada standardowi, który wybrałem.

doors-7-648947-m

Są to w pełni sprawdzone trendy w architekturze dzięki czemu uzyskuje produkt najwyższej klasy, który stosowany jest w praktyce jako system drzwi szklanych. Rozwiązania te stosowane przez klienta są bardzo proste. Stosujemy kasetę pojedynczą czy podwójną. Zastosowanie jednego czy drugiego skrzydła jest dobrą kwestią zwłaszcza, jeśli drzwi otwierają się w właściwą sprawą. Stawiam, więc na bardziej wyszukaną aranżację.

 

Profile są ocynkowane zatem mają one o wiele większą wytrzymałość. Oprócz tego uzyskujemy odpowiednią lekkość. Odpowiednia prowadnica przesuwa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara dzięki czemu drzwi otwierają się w normalny sposób.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply